Atribuită Cumpărare directă

Banda pt. marcare bicolora - 50 mm.* 33 m., Suport TV reglabil pt. perete

Număr anunț
DA26614293
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIRONEASA (CUI 17130480)
Furnizor / câștigător
CONCOM-IMPEX SRL (CUI 14402873)
Cod CPV
34922000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
587,42 RON
Valoare atribuită
587,42 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
20.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

587,42 RON

din 587,42 RON estimat