Atribuită Cumpărare directă

Bon consum, fise magazie, banda adeziva, corector, tonner, folii protectie, hartie copiator A4, cablu video, markere, evidentiator.

Număr anunț
DA26614339
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA COCORASTII MISLII (CUI 28957726)
Furnizor / câștigător
OFFICE SERV SRL (CUI 17821493)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.020,95 RON
Valoare atribuită
1.020,95 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.020,95 RON

din 1.020,95 RON estimat