Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare de raspundere civila auto-RCA, pentru autoturismele Dacia logan cu nr. de înmatriculare MAI-56163, MAI-56157, MAI-56133, cu termen de expirare 24.10.2020 și auto MAI-40564 cu termen de expirare 06.11.2020, pe o perioadă de 12 luni, auto aflate în folosință în cadrul Serviciului public comunitar regim permise de conducere si inmatriculare a vehiculelor –Ilfov și Serviciul Public Comunitar de Paşapoarte Ilfov
- Număr anunț
- DA26630627
- Autoritate contractantă
- Institutia Prefectului Jud Ilfov (CUI 8612757)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.219 RON
- Valoare atribuită
- 3.219 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.