Atribuită
Cumpărare directă
Modul circuit pompe si tablou electric pentru Instalatia demonstrativa de captare CO2 utilizand tehnologia prin adsorbtie chimica. Configuratia include: - Modul circuit pompe pentru Instalatia demonstrativa de captare CO2 utilizand tehnologia prin adsorbtie chimica: circuit de conectare pentru 3 pompe, suporti prindere pompe, carcase protectie pompe, elemente circuit: fitting-uri, conectori, conducte flexibile (lichide), furtune aer, etanseizari filete, cuple rapide, conectori push-in, bloc ramificator, robinet AC - Tablou electric pentru Instalatia demonstrativa de captare CO2 utilizand tehnologia prin adsorbtie chimica: relee intermediare pentru comanda pompelor existente si a rezistentelor electrice, sigurante diferentiale si contactoare comandate pentru asigurarea alimentarii electrice a instalatiei existente (Instalatie pilot demonstrativa de captare CO2). Beneficiarul va asigura alimentarea electrica la 380 V, putere instalata 33-35kW.
- Număr anunț
- DA26608025
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- SANGARI ENGINEERING SERVICES (ROMANIA) SRL (CUI 9766541)
- Cod CPV
- 31154000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 43.956,97 RON
- Valoare atribuită
- 43.956,97 RON
- Data publicării
- 19.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.