Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de proiectare la faza SF pentru obiectivului de investiții „Canalizație subterană pentru rețele de telecomunicații pe străzile Prot. I Moldovan, MD Roman, P Maior ,Trandafirilor, O. Fodor , Vlad Țepeș, Intrarea Aviației, Aurel Vlaicu ” Atașat, AC va transmite Formularul de oferta, Tema de proiectare, si CU . pe baza cărora veți elabora si prezenta, pe e-mail tehnic@primariamedias.ro, până in data de 22.10.2020., propunerea dvs astfel încât sa corespunda cerințelor AC - Numai în cazul in care oferta tehnică va corespunde cerințelor, AC va accepta prezenta oferta
- Număr anunț
- DA26608209
- Autoritate contractantă
- Municipiul Medias (CUI 4240677)
- Furnizor / câștigător
- DRUMASCO SRL (CUI 32179533)
- Cod CPV
- 71323100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42.016 RON
- Valoare atribuită
- 42.016 RON
- Data publicării
- 19.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.