Atribuită Cumpărare directă

CNAIR SA prin DRDP Constanta doreste sa achizitioneze servicii de preluare 14 mc deseuri nepericuloase de material frezat contaminat ( cod 17 09 04), rezultate in urma lucrarilor de frezare a imbracamintii rutiere executate pe Autostrada A2. Deseurile de material frezat sunt contaminate cu praf si corpuri straine. Deseurile se vor prelua in baza formularelor (semnate si stampilate de toate partile implicate) prevazute de HG 1061/2008, privind transportul deseurilor periculoase si nepericuloase pe teritoriul Romaniei. Prestatorul va pune la dispozitia achizitorului bonul de cantar pentru cantitatile de deseuri preluate. Deseurile vor fi preluate de un operator economic autorizat de Agentia pentru Protectia Mediului in preluarea deseurilor cod 17 090 4.

Număr anunț
DA26628523
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL (CUI 24342060)
Cod CPV
90520000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260 RON
Valoare atribuită
1.260 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
22.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.260 RON

din 1.260 RON estimat