Atribuită
Cumpărare directă
Pipeta AHN pipet4u Performance, 0.5 - 5 ml NUMAR DE REFERINTA: 8-107-20-9 PRET DE CATALOG: 534,13 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 38437000-7 Pipete de laborator si accesorii (Rev.2) DESCRIERE: 8-107-20-9 - Pipeta AHN pipet4u Performance, 0.5 - 5 ml 1 Increase value Decrease value 534,13 534,13 Pipeta AHN pipet4u Performance, 20 - 200 μl NUMAR DE REFERINTA: 8-105-20-9 PRET DE CATALOG: 534,13 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 38437100-8 Pipete (Rev.2) DESCRIERE: Pipeta cu volum variabil ce este prevazuta cu un mecanism de blocare al volumului, pentru a impiedic... mai departe 1 Increase value Decrease value 534,13 534,13 * Preturile sunt exprimate in RON fara TVA Valoarea totala: 1.068,26 RON *
- Număr anunț
- DA26623912
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare - Dezvoltare pentru Biologie si Nutritia Animala - IBNA Balotesti (CUI 18897481)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 38437000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.068,26 RON
- Valoare atribuită
- 1.068,26 RON
- Data publicării
- 20.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.