Atribuită Cumpărare directă

Achizitia pachet compus din masina de fum greu Cumulus + lichid de fum compatibil 10 litri, solicitat prin anunț ADV1171583. Garanţie tehnică masină- minim 24 luni.

Număr anunț
DA26641239
Autoritate contractantă
TEATRUL NATIONAL RADU STANCA - SIBIU (CUI 4556190)
Furnizor / câștigător
BACKSTAGE PRODUCTION GROUP INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 15972430)
Cod CPV
31640000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.714 RON
Valoare atribuită
10.714 RON
Data publicării
22.10.2020 00:00
Data finalizării
26.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.714 RON

din 10.714 RON estimat