Atribuită
Cumpărare directă
1. Canalizare zona nepavata 115m x 130lei = 14950 2. Pozare cabluri joasa tensiune 200m x 12 = 2400 3. Verificare cabluri joasa tensiune 1buc x 400 = 400 4. Montare tablou joasa tensiune 1buc x 250 = 250 5. Furnizare cablu cupru CYABY 3X26+16 mmp 200m x 62 = 12400 6. Furnizare tablou electric 1buc x 1680 = 1680
- Număr anunț
- DA26621937
- Autoritate contractantă
- AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
- Furnizor / câștigător
- STOICA AND OTHERS S.R.L. (CUI 42312210)
- Cod CPV
- 45310000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32.080 RON
- Valoare atribuită
- 32.080 RON
- Data publicării
- 20.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.