Atribuită
Cumpărare directă
DOZATOR SAPUN MECO S2T 500ML 4X14,50; DISPENSER PROSOP V MECO K4T 1X33,00; PROSOP PLIAT V ALB MECO K4 1X33,00 DISPENSER HARTIE IGIENICA TIP Z 1X17,00; LIPICI TOP GUM 2X6,30; NOCURAT PASTA 200GR 2X7,79; PRODIORAT 200GR 4X4,45; STICKER PODEA DELIMITARE DISTANTA 2X12,50; PROSOP V VERD 20SETURI/BAX 2X50,00; HARMONY HARTIE IGIENICA PLIATA 40SETURI/BAX 2X77,00;
- Număr anunț
- DA26646084
- Autoritate contractantă
- LICEUL AUTO TRAIAN VUIA (CUI 2679685)
- Furnizor / câștigător
- MERTECOM SRL (CUI 18509431)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 465,98 RON
- Valoare atribuită
- 465,98 RON
- Data publicării
- 22.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.