Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine : Perie de curatat pereti Vermop - 3 bucati Perie podea profesionala - 5 bucati SET DE CURATENIE CU GALEATA SI MOP (FARA MANER), MINI AQUVA, VERMOP - 10 bucati SET MATURA-RACLETA CU MANER SI FARAS, ANTRACIT/GALBEN - DUSTPAN DES, VERMOP - 10 bucati Solutie pentru curatarea sistemelor de curatenie OVEN CLEANER POWER 5L Ecolab - 3 bucati Sita pisoar Blue AQA Choice - Calitate Excelenta - 58 bucati SANPURID CITRO-Det sanitar cu miros citric pt depunerile de calcar ,piatra ureica si sapun,10L, Kiehl - 1 bucata Detergent pudra Sano Maxima Mountain Fresh 6kg - 3 bucati Detergent De Vase Cu Dezinfectant Hygienium 5L - 2 bucati
- Număr anunț
- DA26637466
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01760 Sebes (CUI 4563325)
- Furnizor / câștigător
- SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.731,81 RON
- Valoare atribuită
- 4.731,81 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.