Atribuită Cumpărare directă

Servicii constatare generala maturatoare Johnston CN200 conform deviz de constatare /13.10.2020 ;

Număr anunț
DA26631394
Autoritate contractantă
S.C. URBIS SERVCONSTRUCT S.R.L (CUI 26454388)
Furnizor / câștigător
B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL (CUI 18378344)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
767,03 RON
Valoare atribuită
767,03 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
22.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

767,03 RON

din 767,03 RON estimat