Atribuită Cumpărare directă

demontare portiere, demontaj role portiere, demontaj cale rulare veche, reparatie cadru portiere cu schimbare profile defecte, raparatie role, montaj profil U 80x40, montaj profil 20x20, montaj role, montaj profile

Număr anunț
DA26644606
Autoritate contractantă
AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
Furnizor / câștigător
VILSCOM SRL (CUI 13974869)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.632 RON
Valoare atribuită
33.632 RON
Data publicării
22.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.632 RON

din 33.632 RON estimat