Atribuită Cumpărare directă

Pachet feronerie 1 Broasca ext cu butuc si silduri set 1.00 2 Iala aplicata buc 2.00 3 Stecher ceramic buc 2.00 4 Prelungitor 5p5m intrerupator buc 1.00 5 Diblu +holzsurub 10 buc 20.00

Număr anunț
DA26629641
Autoritate contractantă
SCOALA PROFESIONALA SPECIALA "SF. STELIAN" BOTOSANI (CUI 13793790)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
44316510-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
274,79 RON
Valoare atribuită
274,79 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
22.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

274,79 RON

din 274,79 RON estimat