Atribuită
Cumpărare directă
1 Lampa UVC si Ozon, germicida, 38W buc 1.00 2 Alcool sanitar 500ml 70% buc 12.00 3 Masti protectie faciala 3straturi 3pliuri buc 150.00 4 Sapun lichid Top 5L buc 5.00 5 Hartie prosop V verde 1str 200foi/pachet buc 20.00 6 Hartie igienica 2str 70m/rola alba buc 30.00 7 Servetele cutie 150foi albe buc 15.00 8 Hygienium dezinfectant multisuprafete 1L buc 6.00 9 Manusi nitril color 100buc/cutie S,M cutie 3.00
- Număr anunț
- DA26629677
- Autoritate contractantă
- SCOALA PROFESIONALA SPECIALA "SF. STELIAN" BOTOSANI (CUI 13793790)
- Furnizor / câștigător
- COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
- Cod CPV
- 33631600-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 995,60 RON
- Valoare atribuită
- 995,60 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.