Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine 1 buc x HP CF281X Toner HP 81X Black MFP M630 / pret unitar 1200 RON fara TVA 1 buc x HP CF287A Toner HP 87A black / pret unitar 900 RON fara TVA Total pachet: 2100 RON fara TVA

Număr anunț
DA26643839
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100 RON
Valoare atribuită
2.100 RON
Data publicării
22.10.2020 00:00
Data finalizării
26.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100 RON

din 2.100 RON estimat