Atribuită
Cumpărare directă
hartie ig.dispenser-24buc,servetele z verzi-80buc,sapun lichid 5l-4buc,maturi sorg-10buc,coada lemn-16buc,mop bumbac 250gr-15buc,domestos dezinfectant 5l-3buc,clorom tablete 200/cut-6cut,solutie geam 5l-3buc,saci menaj 35l-20set,manusi UF 100/cut-2cut,dezinfectant pardoseli Sanytol 5l-4buc,bureti-10buc,lavete microfibra 3/set-5set,galeata cu storcator 13l-4buc,matura curte-1buc,pubele cu pedala 18l-8buc,banda semnalizare adeziva 33m-1buc,dezinfectant maini 5l-2buc,dozator sapun 500ml-9buc,asevi pardoseli 5l-2buc,dezinfactant suprafete Igienol 750ml-1buc
- Număr anunț
- DA26644305
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC "O.GOGA" HUEDIN (CUI 4485588)
- Furnizor / câștigător
- REGENT IMPEX SRL (CUI 5058860)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.394,54 RON
- Valoare atribuită
- 3.394,54 RON
- Data publicării
- 22.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.