Atribuită Cumpărare directă

Coșuri de reciclare selectivă a deșeurilor pentru dotarea birourilor Primăriei Ciacova și S.P.C.L.E.P. Oraș Ciacova, ca măsură de protecție a mediului. Achiziția publică s-a inițiat în baza Referatului de necesitate Nr.7969/22.10.2020.

Număr anunț
DA26647737
Autoritate contractantă
Primaria Oras Ciacova (CUI 4483889)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
460,52 RON
Valoare atribuită
460,52 RON
Data publicării
22.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

460,52 RON

din 460,52 RON estimat