Atribuită
Cumpărare directă
1 PLIC DL,110*220 MM,LIPIRE SILICONIC,CU FEREASTRA STANGA 35*90 MM,1000 BUC/CUTIE CUTII 100 2 PLIC C5,GUMAT,162*229 MM,ALB,80 G,500 BUC/CUTIE CUTII 100 3 PLIC C4,GUMAT,229*324 MM,ALB,90 G,250 BUC/CUTIE CUTII 120 4 PLIC B4 CU BURDUF,SILICONIC,KRAFT MARO120 G/MP,250*353*50 MM,100 BUC/CUTIE CUTII 150 5 DOSAR SINA CARTON BUC 50000 6 CAPSE METALICE 24/6 EAGLE,1000 BUC/CUTIE,20 CUTIUTE/SET CUTII 5000 7 REGISTRU INTRARE IESIRE A3 VERTICAL, 200 FILE COPERTA IMITATIE BUC 200 8 CONDICA PREZENTA A4 PORTRAIT,100 FILE,COPERTA SIMPLA DIN CARTON BUC 200 9 TUS STAMPILA*27 ML ALBASTRU BUC 100
- Număr anunț
- DA26649595
- Autoritate contractantă
- Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
- Furnizor / câștigător
- ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.752,10 RON
- Valoare atribuită
- 36.752,10 RON
- Data publicării
- 23.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.