Atribuită Cumpărare directă

LANT 325`1.5MM SUPER 20 1.21M-1 BUC X 66.3866 SINA DE GHIDAJ 45CM 18`325 1.5MM- 1BUC X 100,7563

Număr anunț
DA26646742
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC VASILE DEAC VATRA DORNEI (CUI 4604930)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
167,15 RON
Valoare atribuită
167,15 RON
Data publicării
22.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

167,15 RON

din 167,15 RON estimat