Atribuită
Cumpărare directă
Hartie igienica, celuloza, alba, 2 straturi, pt. dispenser - 10 cm 400G / 160M, 12BUC/SET, CELULOZA 100% pentru dispenser buc. 1610 Prosoape hartie pliate Z fold 25x23 cm, alb, 2 str, 150 buc/set Set 3703 Prosoape hartie pliate Z fold, 23x22,5 cm, 2 str, 200 buc/set Monte Bianco Set 1860 Prosoape hartie pliate Z fold, 25x23 cm, 1 str. Verde, 250 buc/set Set 200 Prosop hartie menaj rola 2 str., 4 role/set Pufina Set 110 Prosop hartie rola , 2str, alb, 130m, 450g, derulare centrala dispenser Tork Rola 136 Prosop rola , 2 str., alb - 160m, 750g, derulare centrala, dispenser Tork Rola 300
- Număr anunț
- DA26648105
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
- Cod CPV
- 33760000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.343 RON
- Valoare atribuită
- 27.343 RON
- Data publicării
- 22.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.