Atribuită
Cumpărare directă
Transport elevi navetiști pe rutele: 1. Jucu Herghelie - Jucu de Mijloc - Jucu de Sus (Molitură) - Școală - retur; autocar 50 locuri 10 zile (14,15,16,17,18,21,22,23,24,30. septembrie 2020 ) 2. Vișea - Gădălin - Școală - retur; microbuz 22 locuri 13 zile (14,15,16,17,18,21,22,23,24,25,28,29,30. septembrie 2020)
- Număr anunț
- DA26647854
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ,,GEORGE BARITIU" JUCU DE SUS (CUI 18001343)
- Furnizor / câștigător
- PRODAN TOUR SRL (CUI 17738933)
- Cod CPV
- 60170000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.500 RON
- Valoare atribuită
- 17.500 RON
- Data publicării
- 22.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.