Atribuită
Cumpărare directă
1 Seringi 5 ml- 100buc/cutie buc 1 25 2 Comprese sterile 10/8X50 buc 160 1,2 3 Leucoplast role 5/5 cm buc 20 3,7 4 Feşi tifon 10m/10cm buc 10 1,6 5 Feșe tifon 10m/20cm buc 15 2 6 Aleză protecție impermeabila pentru canapea consultatii - ROLA 10ML X 90 CM LATIME buc 1 325 7 Ulei de măsline pentru cab. de reflexoterapie fl 6 38 8 Ulei pentru cabinetul de masaj 200 ML fl 6 9 9 Vată hidrofilă pach. 10 3,5 10 Rivanol sol buc 10 3 11 Apă oxigenată 3% buc 30 3,8
- Număr anunț
- DA26647982
- Autoritate contractantă
- Directia de Asistenta Sociala a Municipiului Pitesti (CUI 27302116)
- Furnizor / câștigător
- BIOFARM DISTRIBUTION SRL (CUI 33043458)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.123 RON
- Valoare atribuită
- 1.123 RON
- Data publicării
- 22.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.