Atribuită
Cumpărare directă
8 buc VIDEOPROIECTOR MINI VIDEOPROIECTOR VANKYO LEISURE 3, 3600 LUMENI, LED, HDMI, SD, AV, VGA, USB, GEANTA DE TRANSPORT, TELECOMANDA ;SUPORT TAVAN ; 8 buc ECRAN DE PROIECTIE 4WORLD ELECTRIC PE PERETE,BUTON, 178X178 (1:1), ALB MAT CABLU HDMI 20 ML ; 8 buc MANOPERA INSTALARE/CABLARE PROIECTOR SI ECRAN PE TAVAN
- Număr anunț
- DA26632899
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA ABRAMUT (CUI 5431691)
- Furnizor / câștigător
- PROSOFT DANIEL SRL (CUI 15321769)
- Cod CPV
- 31600000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.806,73 RON
- Valoare atribuită
- 16.806,73 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.