Atribuită Cumpărare directă

PACHET REPARATIE PISTOL SWT – INCLUDE): - ELECTROVALVA 24V SWT – 1005.00 LEI - MANOPERA 3 ORE TARIF CONFORM CONTRACT (3X120) – 360.00 LEI)

Număr anunț
DA26649544
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA (CUI 4288063)
Furnizor / câștigător
BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.365 RON
Valoare atribuită
1.365 RON
Data publicării
23.10.2020 00:00
Data finalizării
26.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.365 RON

din 1.365 RON estimat