Atribuită
Cumpărare directă
prosop reflex 300 m ( PROSOP HARTIE 300 M ) - 30 buc ; clor parfumat konga 5l ( Desinfectant parfumat ) - 15 buc ; cif profesional cream lemon 2l ( detergent concentrat ptr spalat si curatat ) - 5 buc ; saci menaj 35 l (50 buc / rola) - 10buc; saci menaj 240l (10 buc / rola) -10buc ; manusi nitril ( L ) 100 buc/set - 3 seturi
- Număr anunț
- DA26636364
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA AUGUSTIN MAIOR REGHIN (CUI 2530089)
- Furnizor / câștigător
- PCS PROFESSIONAL CLEANING SERVICES S.R.L (CUI 15559184)
- Cod CPV
- 33763000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.091,95 RON
- Valoare atribuită
- 1.091,95 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.