Atribuită
Cumpărare directă
Vopsea lavabila interior antimucegai, suprafata de acoperire (mp/strat): 52-60, tip ambalare: galeata plastic capacitate 4 litri, timp de uscare (h): 24 ore pentru uscare finala, rezistenta la umezeala:da, alte caracteristici: ezistenta la mucegai. la patare si murdarire. Culoare vopsea: alb, tip produs: antimucegai- pentru Centrul de Ingrijire si Asistenta Leorda.
- Număr anunț
- DA26626871
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BOTOSANI (CUI 17093020)
- Furnizor / câștigător
- COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
- Cod CPV
- 44111400-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 123,54 RON
- Valoare atribuită
- 123,54 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.