Atribuită Cumpărare directă

Prosoape V alba 2str.210b/set Eurocarta PZ24 E21 buc 45 6.5 292.5 Hartie igienica 3str.10role/set Alint buc 30 1 30 sapun lichid 5L buc 1 32 32 Laveta umeda 3/set set 4 2.5 10 Saci menaj 35l 15b SHRO-0530 rola 15 2.8 42 Burete vase caneluri 3buc/set Expertto buc set 2 2.5 5 Domestos 5L buc 1 35 35 Biblioraft platefiat 7.5 cm buc 8 5.5 44 Dosar incopciat 1/1 Promet buc 25 0.6 15 Pix Linc Elantra buc 15 1.85 27.75 Agenda A5 verde buc 15 14.5 217.5 750.75

Număr anunț
DA26614781
Autoritate contractantă
OCOLUL SILVIC CODRII CETATILOR RA (CUI 17420548)
Furnizor / câștigător
VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
750,75 RON
Valoare atribuită
750,75 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

750,75 RON

din 750,75 RON estimat