Atribuită
Cumpărare directă
Servici de verificare tehnica periodica in vederea obtinerii autorizatiei de functionare pentru aparate de apa calda cu puteri de maxim 400 kw, incluzind verificare etanseitate circuit gaze,reglare presiune gaz,anliza gaze arse,analiza eficienta aparat, cu emitere de raport de verificare.
- Număr anunț
- DA26638410
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL MULTIFUNCTIONAL CARAIMAN (CUI 23410107)
- Furnizor / câștigător
- MONTAJ CONSULTING SRL (CUI 35373428)
- Cod CPV
- 71356100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.150 RON
- Valoare atribuită
- 3.150 RON
- Data publicării
- 22.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.