Atribuită Cumpărare directă

Publicare anunt -Proiect de act normativ: ”Proiect de hotarare privind stabilirea preturilor medii ale produselor agricole pe baza carora se evalueaza in lei veniturile din arenda exprimate in natura, pentru anul 2021”, in ziarul local BUNA ZIUA BRASOV, o singura aparitie, in data de 21.10.2020. Numar cuvinte: 208.

Număr anunț
DA26625533
Autoritate contractantă
Judetul Brasov (CUI 4384150)
Furnizor / câștigător
ROSENAU PRESS SRL (CUI 30108226)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
145,60 RON
Valoare atribuită
145,60 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
20.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

145,60 RON

din 145,60 RON estimat