Atribuită Cumpărare directă

PACHET BOCANCI ID produs Produs Cantitate Unitate 7014339 BOCANCI STEJAR S1 SRC BM - 42 1 BUC 7013601 BOCANCI STEJAR S1 SRC BM - 43 1 BUC 7014341 BOCANCI STEJAR S1 SRC BM - 38 1 BUC

Număr anunț
DA26643860
Autoritate contractantă
STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE AGRICOLA SECUIENI (CUI 2008426)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
251,85 RON
Valoare atribuită
251,85 RON
Data publicării
22.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

251,85 RON

din 251,85 RON estimat