Atribuită
Cumpărare directă
Masca chirurgicala/medicala 3 pliuri, 3 straturi; dispozitiv medical clasa I nesteril, in conformitate cu Directiva 93/42/CEE, masca chirurgicala tip IIR; Testariconform EN 14683+AC:2019 ; Benzi elastice acoperite cu bumbac pentru fixare dupa urechi ; tija pentru ajustare nazala ;Utilizare: de unică folosință; dimensiunile de 95×175 mm; Marcaj CE,Raport testare, declaratia de conformitate CE a producatorului; avizul de functionare + anexe emise de ANMDMR pentru importator/distribuitor; Certificatul de inregistrare produs emis de ANMDMR sau aviz eliberat de Centrul de Cercetare Stiintifica pentru Aparare CBRN si Ecologie, pentru producatorii din Romania; Pe ambalaj sau intr-un document care insoteste produsul figureaza : tipul,lotul sau nr. de serie,denumirea comerciala inregistrata sau marca inregistrata, adresa postala de contact producator/importator. Documente traduse in limba romana.
- Număr anunț
- DA26625065
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA DOLJ (CUI 11333620)
- Furnizor / câștigător
- BEST ACHIZIŢII SRL (CUI 32125703)
- Cod CPV
- 33100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.400 RON
- Valoare atribuită
- 2.400 RON
- Data publicării
- 20.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.