Atribuită Cumpărare directă

Lucrarile cuprind sapatura mecanica, sapoatura manuala, profilat carosabil, profilat santuri, cilindrat carosabil pt drumuri pietruite intre 5 - 7 km in functie de conditiile impuse de autoritatea contractanta

Număr anunț
DA26619541
Autoritate contractantă
Comuna Cetatea de Balta (CUI 4562478)
Furnizor / câștigător
VLAD FOR WOOD SRL (CUI 33207780)
Cod CPV
45233140-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
65.000 RON
Valoare atribuită
65.000 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

65.000 RON

din 65.000 RON estimat