Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL INCLUDE: 1 MSV COS BATANT 35 COLECT BIODEGRADABIL buc 50.00 X 19.91 RON fara TVA / buc 2 MATURA EUROPEEA BLUE buc 50.00 X 5.19 RON fara TVA / buc 3 MSV MOP BUMBAC 200 g buc 50.00 X 3.65 RON fara TVA / buc 4 COADA LEMN NATUR FILETATA buc 100.00 X 1.85 RON fara TVA / buc 5 GALEATA 12L ROTUNDA BLUE CU STORCATOR buc 70.00 X 6.71 RON fara TVA / buc 6 MISAVAN GEAMURI TRANSPARENTA 750ml buc 70.00 X 7.72 RON fara TVA / buc 7 MISAVAN PARCHET 1L buc 70.00 X 5.93 RON fara TVA / buc 8 MISAVAN DETARTRANT 1L parfumat buc 70.00 X 5.24 RON fara TVA / buc 9 PH DETERGENT PARDOSELI 5L buc 65.00 X 11.82 RON fara TVA / buc
- Număr anunț
- DA26651217
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "SERBAN CANTACUZINO" AL JUDETULUI PRAHOVA (CUI 2998382)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.182,80 RON
- Valoare atribuită
- 4.182,80 RON
- Data publicării
- 23.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.