Atribuită
Cumpărare directă
Date tehnice ALTERNATOR Tip: Sincron, monofazat, fara perii Putere max. S2: 6.4 kVA Factor de putere: 1 MOTOR HONDA Tip: OHV, un cilindru, 4 timpi, racire cu aer Model: GX 390 Capacitate cilindrica: 389 cm 3 Putere maxima: 13,0 HP Diametru x cursa piston: 88mm X 64mm Raport de compresie: 8.0 : 1 Combustibil: Benzina fara plumb Pornire: La sfoara Consum: 313 g/kWh GRUP GENERATOR Tensiune: 230 V Frecventa: 50 Hz Putere maxima S2: 6.4 kVA Turatie: 3.000 rpm Capacitate rezervor: 6.1 l Dimensiuni de gabarit: 773x556x576 mm (L x l x h) Grad de protecţie: IP23 Masa: 73 kg Set de livrare: O priza monofazata schuko 16A O priza monofazata CEE 32A Protectie termica Protecţie lipsa ulei Contor ore functionare Garantie: 12 luni, 750101 f20
- Număr anunț
- DA26635230
- Autoritate contractantă
- ORASUL BICAZ (CUI 2614392)
- Furnizor / câștigător
- TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
- Cod CPV
- 31120000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.799 RON
- Valoare atribuită
- 4.799 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.