Atribuită Cumpărare directă

Pipete Pasteur 3 ml, 150 mm, sterile, ambalate individual, produse de firma LP ITALIANA SPA. Cod: 135138 Ambalaj: 1000 buc. Comanda minima: 600 lei.

Număr anunț
DA26651463
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
Furnizor / câștigător
SANTOMED S.R.L. (CUI 13642843)
Cod CPV
38437000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.600 RON
Valoare atribuită
1.600 RON
Data publicării
23.10.2020 00:00
Data finalizării
26.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.600 RON

din 1.600 RON estimat