Atribuită
Cumpărare directă
Transportorul cu bandă este conceput pentru transportul materialelor in vrac. Este proiectată şi executată respectând normele europene în vigoare. Datorită structurii sale simple modulare și robuste, este ușor de instalat și întreținut. Banda este din cauciuc cu inserţii textile rezistentă la abraziune și tăieturi de grosime 10 mm, lisă cu lăţimea de 500 mm. Caracteristici transportor: - Sisteme de siguranţă pentru risc de accidente; - Pictograme şi instrucţiuni de siguranţă; - Structură fabricată din profile de oțel (teava 60.3 x 3.2 mm) vopsită RAL 5005; - Lăţime utilă = 500 mm; - Lungime între tamburi = 20000 mm; - Lungime structura = 28000 mm; - Lătime structura = 800 mm; - Înălțime structura = 550 mm; - Bandă din cauciuc lisă cu grosimea de 15 mm EP 350/3+2; - Tambur de antrenare cauciucat Ø273 mm; - Tambur de întindere cu surub şi piuliţă Ø273 mm; - Role suport pentru bandă Ø89 mm; - Viteza bandă transportoare 1,2 m/s; - Greutatea aprox. ≈2000 kg; - Capacitate de transport = 80 t/h; - Motoreductor cu puterea de 7.5 kW, alimentat la 380V, frecvenţa 50Hz
- Număr anunț
- DA26627532
- Autoritate contractantă
- DRUPO NEAMT S.A. (CUI 4145349)
- Furnizor / câștigător
- BIMOVAG SRL (CUI 33146992)
- Cod CPV
- 42417220-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 43.864,20 RON
- Valoare atribuită
- 43.864,20 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.