Atribuită Cumpărare directă

INCHIRIERE SCHELE METALICE strada mica 23. PER MP. cantitate de 1209x5.36 roni

Număr anunț
DA26651781
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI 1107650)
Furnizor / câștigător
GIOVANNI PONTEGGI SRL (CUI 24364068)
Cod CPV
44212310-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.480,24 RON
Valoare atribuită
6.480,24 RON
Data publicării
23.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.480,24 RON

din 6.480,24 RON estimat