Atribuită Cumpărare directă

Intretinerea retelei informatice, a serverelor si ale configurarilor VPN apartinand U.A.T. Municipiului Resita si a Serviciilor Publice subordonate acesteia.

Număr anunț
DA26639460
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
Furnizor / câștigător
GENETIX PLUS SRL (CUI 24931090)
Cod CPV
72700000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.000 RON
Valoare atribuită
36.000 RON
Data publicării
22.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.000 RON

din 36.000 RON estimat