Atribuită
Cumpărare directă
Caracteristici tehnice Tensiune de intrare (V) 12 V Tensiune iesire (V) 230 V ± 5% Tip unda iesire Unda sinusoidala pura, 50 Hz Putere de iesire (W) 2000 W Putere de varf (W) 4000 W pentru 0,3-0,5 secunde Intrari (V) Terminatie cu surub Conectori iesire 2 prize Randament nominal 92% Domenii recomandate de utilizare televizoare standard, LCD, Plasma, Servere, sisteme audio-video , centrale termice, aparatura medicala , orice aparat electric cu consumul maxim de 2000w Consum in stand By 0,6-0,7 A Acumulator necesar 170 A Racire Cu ventilator Conectare la bricheta masinii nu Conectare la borne acumulator da Caracteristici Dimensiuni Lxlxh (cm) 44.0x 20.0 x 8.5 cm, Greutate 6 kg Functii Protectie impotriva descarcarii totale a acumulatorului. Protectie la supratensiune 18v si subtensiune 11v. Protectie la suprasarcina si repornire automata. Protectie la conexiune defectuoasa. Garantie 2 ani persoane fizice, 1 an persoane juridice Continut pachet Invertor 2000w 12v. Cabluri conectare la baterie tip ocheti. Certificat de garantie si conformitate. Manual de utilizare.
- Număr anunț
- DA26646978
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Jandarmi Judetean Neamt (CUI 13598012)
- Furnizor / câștigător
- FEROTECH DISTRIBUTION SRL (CUI 26715785)
- Cod CPV
- 31155000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.523,86 RON
- Valoare atribuită
- 1.523,86 RON
- Data publicării
- 22.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.