Atribuită Cumpărare directă

GSM400BASIC Zorex Basic Saci menaj negri 120L 10/rola ROLA 360 2.39 GSM865 Zorex Basic Saci menaj negri 60L 50/rola ROLA 210 2.81 GSM302 Zorex Pro Saci menaj verzi 30L 20/rola ROLA 20 1.04 GSM500BASIC Zorex Basic Saci menaj negri 240L 10/rola ROLA 130 4.69 GSM352 Zorex Pro Saci menaj negri 35L 20/rola ROLA 190 1.22

Număr anunț
DA26648109
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Furnizor / câștigător
GLOBAL PLAST BUSINESS S.R.L. (CUI 26556523)
Cod CPV
19640000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.312,80 RON
Valoare atribuită
2.312,80 RON
Data publicării
22.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.312,80 RON

din 2.312,80 RON estimat