Atribuită Cumpărare directă

NR CRT DENUMIRE CANTITATE PRET FRAA TVA 1 VOPSEA PITURA ALBASTRU 0.6L 3 10.50 2 VOPSEA PITURA VERDE 0.6L 3 10.50 3 VOPSEA PITURA ROSU 0.6L 3 10.50 4 VOPSEA PITURA ALB POLAR 0.6L 1 10.50 5 VOPSEA PITURA ALB POLAR 2.5L 1 41.18 6 DILUANT KOBER 0.9L 5 10.50 7 PENSULA MANER PVC 5CM 4 4.20 8 PENSULA MANER PVC KLEKS 4CM 4 7.14 9 SNUR PVC PT RUFE 15M*5M 2 21.01 10 EMAIL HAMMER ALBASTRU 0.75L 2 29.41 11 VOPSEA PITURA GALBEN SULF 0.6L 3 10.50 12 DVD -R BLANK 4.7GB 1 1.01 13 SACI ASPIRATOR MODEL 219 G-STANDARD 2 24.37 14 EMAIL DANKE ALB 2.5L 1 54.62 15 EMAIL DANKE ALB 4L 1 79.83 16 TRIPLU STECKER 1 12.61 17 MATURI SORG PAIE 6 24.79 18 CIF CREMA 500ML 10 7.14 19 RIVEX 2L 10 7.14 20 FINO HD SACI ECONOMY 120L 10 12.61 21 VAR PASTA 5 KG 3 4.62 22 VAR ZERTIFICAT PLUS 15L + 3L AMORSA 1 251.26 23 GLET CT 126 20KG 1 31.93 24 PERII FRECAT PERIND 5 5.46 25 MOP BUMBAC XXL 250GR 10 4.20 26 ECOLUX ALB 0.75L 3 23.53 27 COS GUNOI 20L + CAPAC 5 37.82 28 TH MATURA INTERIOR FIR LUNG 5 12.61

Număr anunț
DA26648211
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "CIPRIAN PORUMBESCU" ORAS COMANESTI (CUI 4277897)
Furnizor / câștigător
MIT IT CENTER SRL (CUI 27260150)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.680 RON
Valoare atribuită
1.680 RON
Data publicării
22.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.680 RON

din 1.680 RON estimat