Atribuită Cumpărare directă

Denumire Cantitate Pret vanzare Hartie copiator Sky Copy A4, 80g, 210x297 mm, 500 coli/top 100 11.98 NIR A4 neplatitor TVA autocop 2ex 10 8.8 Foi parcurs persoane A4 15 5.5

Număr anunț
DA26647116
Autoritate contractantă
Municipiul Calafat (CUI 4554424)
Furnizor / câștigător
SOFTROM GRUP SRL (CUI 16065251)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.368,50 RON
Valoare atribuită
1.368,50 RON
Data publicării
22.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.368,50 RON

din 1.368,50 RON estimat