Atribuită
Cumpărare directă
1 TK1170 KYOCERA M2040DN TONER BLACK TK1170 KYO, 120933440072 3 2 Canon Toner Cart. 718 fürLBP7200/LBP7200Cdn//MF8330/ MF8350/MF83xxCdn black (2662B002) EAN: 4960999628639, 2662B002, CANL718BK 2 3 2661B002 CANON LBP7200 CARTRIDGE CYAN EAN: 4960999628608, 2661B002, 120008440124 1 4 2660B002 CANON LBP7200 CARTRIDGE MAGENTA EAN: 4960999628578, 2660B002, 120008440125 2 5 2659B002 CANON LBP7200 CARTRIDGE YELLOW EAN: 4960999628547, 2659B002, 120008440126 1
- Număr anunț
- DA26585990
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI 54760)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.854,39 RON
- Valoare atribuită
- 2.854,39 RON
- Data publicării
- 15.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.