Atribuită Cumpărare directă

Servicii de calibrare pentru echipamente de screening auditiv model SERA. Se emite certificat de calibrare valabil 12 luni de la data calibrarii. Pentru efectuarea calibrarii este necesara trimiterea echipamentului de baza SERA impreuna cu sonda de testare. Calibrarea se face pe simulator de ureche IEC 711, în conformitate IEC 60318-4.

Număr anunț
DA26637888
Autoritate contractantă
Spital Clinic Municipal "Filantropia" Craiova (CUI 5002177)
Furnizor / câștigător
SONOROM SRL (CUI 9164147)
Cod CPV
50433000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.425 RON
Valoare atribuită
1.425 RON
Data publicării
22.10.2020 00:00
Data finalizării
26.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.425 RON

din 1.425 RON estimat