Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de proiectare in vederea devierii retelei publice de apa potabila si de canalizare (inclusiv preluarea bransamentelor si racordurilor existente pe tronsoanelor ce urmeaza a se devia) necesare realizarii obiectivului de investitii „ Crestearea mobilitatii urbane prin fluidizarea traficului auto pe soseaua Mihai Bravu de la intersectia cu str.Baba Novac pana la intersectia cu str. Penes Curcanul” conform caietului de sarcini anexat. Va solicitam ca inainte de data limita de deliberare, respectiv 28.10.2020, sa transmiteti, la adresa de e-mail relatiipublice@primarie3.ro, oferta tehnica, oferta financiara si formularele atasate la sectiunea Documente. Va rugam sa nu deliberati inainte de transmiterea documentelor.
- Număr anunț
- DA26652081
- Autoritate contractantă
- SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
- Furnizor / câștigător
- MUST PROIECT-CONSTRUCT SRL (CUI 15078016)
- Cod CPV
- 71322100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 135.000 RON
- Valoare atribuită
- 135.000 RON
- Data publicării
- 23.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.