Atribuită
Cumpărare directă
Multifunctional Laser Color HP LaserJet Pro MFP M479dw Functii Imprimare, Copiere, Scanare, Fax Format A4; Tehnologie Laser; Mod tiparire Color; Interfata USB 2.0, Retea, Wireless; ADF Da Imprimanta:Viteza printare alb-negru Pana la 27 ppm; Viteza printare color Pana la 27 ppm Rezolutie printare Alb-negru (optim): 600 x 600 dpi, pana la 38, 400 x 600 dpi imbunatatita; Culoare (optim): 600 x 600 dpi, pana la 38, 400 x 600 dpi imbunatatita Duplex Manual ;Alimentare hartie Tava multifunctionala de 50 coli, tava de intrare de 250 coli, alimentator automat de documente (ADF) de 50 coli Capacitate iesire Sertar de iesire de 150 coli Limbaj printare HP PCL 6, HP PCL 5c, emulare HP Postscript de nivel 3, PDF, URF, Office nativ, PWG Raster Volum lunar recomandat: 750 - 4000 de pagini Volum lunar maxim : Pana la 50000 de pagini Dimensiuni printare A4; A5; A6; B5 (JIS); B6 (JIS); 16K (195 x 270 mm, 184 x 260 mm, 197 x 273 mm); 10 x 15 cm; Oficio (216 x 340 mm); carti postale (JIS simple, JIS duble); plicuri (DL, C5, B5); tava 3 optionala: A4; A5; A6; B5 (JIS); B6 (JIS); 16K (195 x 270 mm, 184 x 260 Copiator: Viteza copiere alb-negru; Pana la 27 cpm;Viteza copiere color Pana la 27 cpm Rezolutie copiere 600 x 600 dpi; Zoom25 la 400% Functii copiator: Copiere act de identitate; numar de exemplare; redimensionare (inclusiv 2 pe pagina); mai luminos/mai intunecat; imbunatatiri; dimensiune original; margine de legare; colationare; selectie tava; fata-verso; calitate (ciorna/normal/optim);
- Număr anunț
- DA26611689
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.939,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.939,50 RON
- Data publicării
- 19.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.