Atribuită Cumpărare directă

acetona, acid citric, acetat de etil, acid azotic, acid ortofosfatic,cutii petri, Berzeliu 1000 ml,berzelius 2000 ml, hartie filtru, alcool etilic

Număr anunț
DA26630007
Autoritate contractantă
Muzeul Judetean de Istorie si Arta Zalau (CUI 13889836)
Furnizor / câștigător
NORDIC CHEMICALS SRL (CUI 31878614)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.198 RON
Valoare atribuită
2.198 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
22.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.198 RON

din 2.198 RON estimat