Atribuită Cumpărare directă

Pachet electrozi alcatuit din: - LZU5334T.97.002 - pH electrode 5334T w/ Pt1000, 0-100 ºC, 5 bar, MP-4 connect. - 2 buc. - LZU5361.97.0002 - ORP platinum electrode 5361, gel, ceramic diaphragm, 80°C, 6 bar - 2 buc. - Costuri de ambalare si transport

Număr anunț
DA26580582
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU METALE NEFEROASE SI RARE-IMNR (CUI 2788151)
Furnizor / câștigător
HACH LANGE SRL (CUI 17610720)
Cod CPV
31711140-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.446,90 RON
Valoare atribuită
4.446,90 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.446,90 RON

din 4.446,90 RON estimat