Atribuită
Cumpărare directă
Este un instrument de screening. Poate fi integrat cu majoritatea sistemelor de control acces Fără atingere. Funcționează fără personal suplimentar. Rezultatul poate fi citit și de departe. Cu ajutorul senzorilor infraroșii scanează temperatura suprafeței pielii. Pragul de avertizare este setat la 37.4 C, din fabricație. Această valoare poate fi modificată din butonul care se află pe partea inferoară a termometrului. 1. După apăsarea butonului se afișează intermitent valoarea pragului de avertizare. Prin apăsarea repetată a butonului se poate modifica valoarea setată în pași de 0.1 grade C. 2. Intervalul în care pragul de avertizare poate fi modificată este între 37 - 39 de grade Celsius. Stocarea măsurătorilor în cloud. Afișarea imediată a rezultatelor pe dispozitive alăturate
- Număr anunț
- DA26613284
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA ELECTORALA PERMANENTA (CUI 16460641)
- Furnizor / câștigător
- INDUSTRILIGHT S.R.L. (CUI 41206475)
- Cod CPV
- 38412000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.290,39 RON
- Valoare atribuită
- 7.290,39 RON
- Data publicării
- 19.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.